Гіпермаркет К6

Гіпермаркет К6

Інформація по фото:

Добавлена: 27.05.10

Категорія: Гіпермаркети

Рейтинг:

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок

Опис автора:

Фотограф – Ямчук Юрій Віталійович, м. Київ

Гіпермаркет “Епіцентр К”, м. Київ, пр. Палладіна, вул. Берковецька, 6В

Національна мережа Епіцентр К відкрила НАЙБІЛЬШИЙ в СВІТІ гіпермаркет - флагман будівельно-господарського ринку.
Торгова площа нового будівельно-господарського гіпермаркету складає 56 000 квадратних метрів що дорівнює восьми футбольним майданчикам, а асортимент товару 200 000 найменувань. Автостоянка гіпермаркета розрахована на 2000 паркувальних місць, це дає змогу прийняти велику кількість покупців.
Перший поверх гіпермаркету займає 30 000 м.кв. – зліва будівельні матеріали, обладнання для будівництва та ремонту, товари автомобільної групи, а з права оздоблювальні матеріали все для саду та городу, зоомагазин. Окрім традиційної вітрини з подіумами, плитка та сантехніка представленні в шоу-румах де покупець може оцінити, як ті чи інші зразки виглядають в інтер’єрі. Нова послуга яку надає гіпермаркет - створення плитки ескізу замовника. На плитці можна зобразити ексклюзивну картину чи фотографію. Такі замовлення виконуються протягом місяця. Всього на першому поверсі 119 торгових рядів та 100 кас.
Для покупців в гіпермаркеті працюють 8 траволаторів – один з яких прямо напроти центрального входу, а також два панорамні ліфти.
Родзинкою нового гіпермаркету є Садовий центр це окреме направлення магазину займає 16 000 квадратних метрів, 7000 м.кв з яких віддано під зелені рослини. Тут існує зона регенерації рослин і холодильники для свіжозрізаних квітів. Ноу-хау центра безкоштовна консультація флориста. Також за вашим бажанням вибрані рослини можуть безкоштовно пересадити.
В салоні кухонь представлено 100 готових дизайнерських рішень на різний смак. Салон світла займає 1000 кв.м. Експозиційна сітка світильників та люстр – в два три рази більша ніж в аналогічних гвпермаркетах Франції та Польщі. Всього в відділі представлено 5 000 найменувань «світлового» товару.
На території гіпермаркету оснащено дитячий майданчик в якому працюють кваліфіковані вихователі та педагоги.
27 та 28 березня 2010 року в Епіцентрі на Берковецькій, 6-В експертна комісія національного проекту «Книга рекордів України», акредитованого партнера Книги рекордів Гіннеса, зафіксувала два нових рекорди. «Епіцентр К» було нагороджено у номінаціях «найбільший будівельно-господарський гіпермаркет формату DIY у світі» та «Найкоротший термін будівництва будівельно-господарського гіпермаркету формату DIY у світі».

Залишіть свій коментар!